Odkryj elegancję i komfort z roletami w kasecie!

Zapewnij sobie prywatność i styl, jakiego szukasz, dzięki naszym nowoczesnym roletom w kasecie.

DSC1090-1
_DSC1874
_DSC0856
_DSC1063
previous arrow
next arrow

Odkryj elegancję i funkcjonalność naszych rolet

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rolet w kasecie aluminiowej oraz PCV, które łączą w sobie nowoczesny design z wyjątkową trwałością. Nasze rolety rzymskie to kwintesencja klasyki i elegancji, idealne dla tych, którzy cenią sobie ponadczasowy styl. Bogata kolorystyka osprzętu pozwala na idealne dopasowanie do każdego wnętrza, a różnorodność materiałów gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wybierz rolety idealne dla Twojego domu

Zapewniamy nie tylko duży wybór materiałów, ale także pełną personalizację rozmiarów i mechanizmów. Dzięki temu nasze rolety są nie tylko piękne, ale również funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Niezależnie od tego, czy szukasz rolet do salonu, sypialni czy biura, mamy rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb ponadczasowy styl. Bogata kolorystyka osprzętu pozwala na idealne dopasowanie do każdego wnętrza, a różnorodność materiałów gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Kolory kaset

Biały

Brąz

Antracyt

Złoty dąb

Mahoń

Orzech

Dąb bagienny

Złoty Dąb

Wiśnia

Rodzaje materiału

Gładkie

Termiczne

Screen

Dzień/Noc

Wymiary

Wartości Przybliżone

Na naszej stronie prezentujemy przybliżone wartości wymiarów rolet, które mogą się różnić w zależności od wybranego rodzaju materiału i jego grubości. Przykładowo, rolety termiczne są dostępne w dwóch różnych grubościach, co wpływa na ich maksymalną wysokość. Dlatego podane wymiary są wartościami orientacyjnymi, które najlepiej zweryfikować podczas indywidualnego pomiaru.

Bezpłatny pomiar i prezentacja materiałów

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty bezpłatnego pomiaru oraz prezentacji materiałów, gdzie nasi specjaliści doradzą najlepsze rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb. Podczas spotkania, oprócz dokładnego wymierzenia okien, zaprezentujemy różnorodność materiałów i pomożemy w wyborze idealnych rolet.

Czas realizacji

Podczas spotkania z naszym konsultantem, dokonamy wyceny całej usługi – od pomiaru, przez wybór materiałów, aż po montaż. Dzięki temu będą Państwo dokładnie wiedzieć, jakie są koszty związane z zakupem i instalacją rolet, bez żadnych ukrytych opłat. W przypadku bardziej złożonych projektów, które wymagają szczegółowej konsultacji z naszym działem produkcji lub rozwiązania specjalistycznych kwestii technicznych, komunikacja może odbywać się drogą elektroniczną, SMS lub telefoniczną. Prosimy o zrozumienie, że w takich sytuacjach proces wyceny może wymagać więcej czasu, aby zapewnić najwyższą jakość i dopasowanie usługi do Państwa indywidualnych potrzeb.

Call Now Button