Rolety ** PRZEMEK

Dzień / Noc

System dzień/noc jest ciekawe rozwiązanie dla wymagających klientów. Nowatorskie zastosowanie dwuwarstwowej tkaniny o różnej przepuszczalności pozwala regulować ilość światła która wpada przez nasze okna. Tkaniny używane do produkcji systemu dzień/noc ułożone są naprzemiennie z pasów przepuszczających światło lub zaciemniających. 

Gładka / Termo

Materiały gładki to jedno z bardzo popularnych rozwiązań. Pozwala na zapewnienie sobie komfortu w domowej przestrzeni, a szeroka gama kolorów na dopasowanie do każdego wnętrza.

W naszej ofercie posiadamy materiały o różnym stopniu zaciemnienia (od 30% do pełnego zaciemnienia). Materiał termiczny od strony szyby jest pokryty specjalną powłoką, która stawia barierę dla gorącego powietrze gromadzącego się przy szybie, co wydatnie poprawia komfort przebywania w pomieszczeniu.

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie stanowią nie tylko ochronę przed światłem ale są także elementem wystroju wnętrza. Dzięki bogatej ofercie tkanin rolety rzymskie stanowią idealna alternatywę dla tradycyjnych firan czy zasłon. Nasze rolety uszyte są z najwyższej jakości tkanin, które pozyskujemy od hiszpańskich producentów. Rolety wyposażone są w samohamujący mechanizm łańcuszkowy pozwalający na ich łatwe sterowanie.

Produkty

welcome to

Rolety gładkie

Mamy do zaoferowania rolety z gładkim materiałem w szerokiej gamie kolorystycznej. Każda roleta zakończona jest stalową belką obciążającą lakierowaną proszkowo, dzięki której rolety są doskonale dociążone i bardzo dobrze przylegają do ramy okiennej. Do ich produkcji wykorzystywane są najwyższej klasy komponenty i tkaniny od renomowanych producentów. Wszystkie systemy rolet wyposażone są w niewielkich rozmiarów samohamujący mechanizm łańcuszkowy w kolorze białym, brązowym lub antracytowym.

Zastosujesz w :

Zastosujesz w :

Zastosujesz w :

Call Now Button